3-RUUMILINE SAUNAMAJA AASTARINGSEKS KASUTAMISEKS

Oled juba mõnda aega otsinud endale sobivat sauna, aga seda päris õiget pole veel leidnud. Nüüd äkki leidsid? Meie nägemuse kohaselt peab heal saunal olema 3 ruumi - leiliruum, pesuruum ja puhkeruum. Raba saunamajal on lisaks kolmele ruumile veel ka varjualune, kus saab peale lavalkäiku end jahutada. Peale kena välimuse ja sisemuse on tähtis roll ka ruumiasetusel. Raba saunamajal on 18 ruutmeetril kõik saunaskäiguks vajalik olemas.

PÕHJAMAINE DISAIN

Raba 3-ruumilise saunamaja välimust ja sisemust kujundades oli eesmärk luua nägus, kompaktne ja aastaringselt kasutatav saunamaja. Majaga kaasasolevad sisustuselemendid on samuti hoolikalt valitud, et need moodustaksid ilusa ühtse terviku.

VALITUD HEADUSES

Sauna põrand ja lagi on täiendavalt soojustatud. Katust katab klassikprofiil plekk. Akendel ja ustel on karastatud pakettklaasid. Kerise ja korstna tootjaks on Harvia, kel kogemusi juba 60 aastat. Ülejäänud sisustuselemendid on pärit Rootsist.

KOMPAKTNE

18 ruutmeetri peale mahuvad ära avar eesruum, pesuruum ja viie inimese leiliruum. Boonuseks on välisukse ees veel varjualune, kus peale leili istuda ja end jahutada.

TÄISVARUSTUSES

Raba saunamaja jõuab sinu koju absoluutses täisvarustuses. Majas on hoolikalt valitud valgustid, nagid ja pesutarvikute riiulid. Kingituseks tulevad kaasa veel ka saunalinad, kibu ja termomeeter.

SINA VALID VÄRVI

Värvime saunamaja väljast täpselt sellist värvi nagu sina soovid. Tooni võid valida näiteks elumaja või kõrvalhoonete järgi. Sauna sisemuses anname sulle samuti erinevaid valikuid, et saaksid komplekteerida endale unistuste sauna.

MITTE AINULT SAUNAMAJA

Kuna eesruumis on ruumi piisavalt ja diivan on lahtikäiv, võib seda muul ajal kasutada ka aiamajana, kus näiteks kehva ilma korral õdusalt aega veeta või külalisi majutada.

EI VAJA EHITUSLUBA

Eesti Vabariigi kehtiva ehitusmääruse kohaselt ei vaja kuni 20 m2 ehitusaluse pindalaga väikeehitised ehitusluba ega kirjalikku nõusolekut. RABA 3-ruumiline saunamaja jääb oma 18 ruutmeetrise pindalaga täpselt normide piiresse.

ERINEVAD VUNDAMENDID

Raba saunamaja aluspinna võib lahendada mitmel erineval moel. Kuna välisauna mass pole väga suur, sobivad vundamendiks hästi kergplokid, betoonist sillutuskivid, täisvalatavad postid jne. Loomulikult võib teha ka betoonist plaatvundamendi.

AVAR SISEMUS

Ümara kujuga saunades saad sirgelt püsti seista ainult ruumi keskel. Seevastu püstised seinad võimaldavad kasutada kogu sauna põrandapinda. Raba saunas saad kõikjal vabalt liikuda ja laval mugavalt selga toetada.

TEHNILISED ANDMED

 • seinad valmistatud 45mm paksusest freesprussist
 • põrand ja lagi soojustatud Sauna-Satu soojustusplaadiga
 • katusekate klassikprofiil plekk
 • põrand kaetud vetthülgava Tikkurila põrandaõliga
 • puitaknad pakettklaasidega
 • Harvia keris ja Schiedeli korsten
 • 80l soojavee boiler koos dušisegistiga

mõõdud:

 • põrandapindala 19,5 m2, millest terrass 3m2
 • pikkus: 5,2m
 • laius: 3,7m
 • kõrgus: 2,6m

KIRJUTA MEILE

Jäta meile oma kontaktandmed ja soovi lühikirjeldus.
Võtame sinuga ühendust hiljemalt 24 tunni jooksul.