Annan sulle 7 põhjust, miks valmis saunamaja ost on mõistlikum kui see kellelgi ehitada lasta

Selleks, et omale saunamaja saada, on sul laias laastus kaks varianti:

  • lasta see kellelgi ehitada
  • osta valmis saunamaja. Muidugi võid välisauna ka ise ehitada, aga sellest räägiks pikemalt mõnes järgnevas postituses.

Olen üsna kindel, et esimesena lased peast läbi selle esimese variandi, ning hakkad peagi ehitusmeeste numbreid koguma ja Bauhofi kampaaniaid jälgima. Kuid enne kui alustad, mõtle veel korra järgi.

fotol Raba saunamaja

Kõike ise korraldades tuleb lõpphind võibolla mõned tuhanded soodsam, kuid pole välistatud, et kulutad kogemata planeeritust hoopis rohkem või ei rahulda sind lõpptulemus.

Et sul hiljem midagi kripeldama ei jääks, annan sulle 7 põhjust, miks valmis saunamaja ostmine on mõislikum kui see kellelgi ehitada lasta.

mugav

Võtmed kätte sauna lahendus on mugav: teed kodulehelt tellimuse, lepid kokku transpordi ja jääd ootama. Kokkulepitud ajaks saabub saunamaja veoauto kastis su õule, kraana tõstab selle soovitud kohta maha ja asi korras. Selline trend tuleb Soomest ja kogub ka meil üha rohkem populaarsust.

stressivaba protsess

Valmissauna ostmisel jääb sul ära eelarvestamine, tööjõu leidmine, materjalide hankimine ja kvaliteedi kontrollimine. Põhitöö ja pere kõrvalt ehituse juhtimine on korralik stressiallikas. Jäta see kõik vahele ja naudi mugavat asjade kulgu. Usu mind, oled hiljem väga rahul.

ootuspärane kvaliteet

Moodulsaunad valmivad tehasetingimustes, kus ei puhu tuul ega saja vihma. Novembrist märtsini väljas ehitamist polegi vist kuidagi võimalik tehasetingimustega võrrelda. Tänu päevast päeva korduvale tööprotsessile on töö valmistajatele korralikult selgeks saanud, seega kvaliteet peaks olema tagatud.

fikseeritud eelarve

Elu näitab, et esialgne eelarve kipub tihti lõhki minema. Valmissauna puhul on hind ja lõpptulemus kindlalt ette teada. Sinul jääb üle erinevad tootjad koos hindadega kõrvuti panna, neid võrrelda ja vastus ongi selge. Lisaboonusena kaasneb saunaga tootjapoolne garantii 2 aastat.

läbimõeldud ruumipaigutus

Saunamaja projektid on tootjate kodulehtedel kenasti väljas. Pead leidma sellise ruumilahenduse, mis su nõudmisi kõige paremini rahuldab. Projekt peab olema praktiline, kuna väikses saunas pole ruumiga priisata. Lisaks pööra tähelepanu ka ohutusele, eriti kui sauna kasutavad peale sinu lapsed ja eakad.

kiirus

Suuremad tootjad suudavad hoida ka mõningast laoseisu. Nii võib juhtuda, et saad oma sauna kätte loetud päevadega – ülimeeldiv üllatus kui sul on tulemas näiteks mõni suurem koosviibimine. Ehitajat kasutades poleks isegi kaks korda pikem tähtaeg kuidagi moodi võimalik.

lihtne järelmaksu saada

Juhul ku sul pole võimalik sauna eest korraga kogu raha välja käia, leidub hulganisti järelmaksu pakkuvaid firmasid, kes sind aidata saaks. Konks on selles, et toote puhul järelmaksu saada on lihtne, seevastu pangast tarbimislaenu saada, et ise ehitada, on märksa keerulisem. Näiteks ühe mõistliku järelmaksu pakkuja leiad sa siit: http://www.esto.ee

Tark ei torma sauna ostma. Vaata ringi, mida turul pakutakse. Enne ostu käi võimalusel ka koha peal käega katsumas – oma silm on kuningas.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Jäta meile oma kontaktandmed, võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.