Kuidas teha sauna lakke Suur Vanker ja tähistaevas?

Suur Vanker sauna laes

Paljudele meeldib laval aegajalt pikali olla, meile ka. Aga mida siis terve see aeg laest vaadata? Äkki tähti ja Suurt Vankrit?

Tähistaevas sauna laes tundub äge mõte, aga kas see pole ikka liialt keeruline ettevõtmine? Õnneks on meil kõik korralikult läbi mõeldud ja järgnevalt õpetame sind seda tegema.

Tee suurele paberile šabloon.

Kopeeri teksti all olev Suure Vankri joonis arvutisse ja prindi see välja A0 paberile. Ilmselt sa kodus või tööl nii suurt formaati printida ei saa, seega pöördu mõne printimisteenust pakkuva ettevõtte poole. Must-valge koopia läheb sulle maksma ca 5€ ringis.

joonis Suure Vankri tegemiseks

Lõika lae lauad pikkusesse valmis.

Järgmiseks lõika endale kõik lae lauad ette valmis. Kui see on tehtud, laota need põrandale maha seda pidi, et sile pool(nähtav pool) oleks üleval ja seejärel lükka need omavahel kokku teineteise sisse.

Märgi punktid laudisele.

Nüüd laota prinditud paber laudisele ja paiguta see laudise suhtes keskele. Täppidega märgitud kohtadesse vajuta terava naelaga või kruvi otsaga tugevasti läbi paberi, et leiaksid need märgid pärast paberi eemaldamist kergesti üles.

Puuri augud.

Eemalda laudise pealt paber ja otsi üles märgid. Nüüd puuri märkide kohtadele õige suurusega augud. Pane tähele, et puuri läbimõõt vastaks lambi otsiku suurusele.

Pane aukudesse lambid.

Asu nüüd laudu õiges järjekorras lakke kinnitama. Igast auguga lauast lükka kaabel või valguskiud läbi ja jäta esialgu rippuma. Hiljem kinnita lambid laua sisse ja ongi töö valmis.

Kokkuvõte

Efekt on kindlasti vaeva väärt. Sõpradele võid öelda, et selle tegemine oli jube raske töö ja et mõtlesid kogu protsessi otsast lõpuni ise välja 😉

Jõudu tööle!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Jäta meile oma kontaktandmed, võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.