Raba “Suvila” 19m2

pildil Raba Suvila suure terrassi, kümblustünni ja torusaunaga.

Meil kõigil on üks ammune unistus – omada üht väikest suvilat mõnes vaikses maakohas. Kas sina sirvid ka aegajalt kv.ee lehel kruntide ja suvilate kuulutusi? Sa pole ilmselt ainuke, mina sirvin ka.Müügikuulutusi on palju, häid pakkumisi paraku vähe

Mõned aastad tagasi tõusid suvilate hinnad hüppeliselt üles ja tagasi alla pole paraku tulnud. Soodsama hinnaga kuulutuste piltidelt on näha, et maja vajab koheselt suuremat remonti või suisa maha lammutamist.

Osadele inimestele meeldibki ise oma kätega remontida ning seeläbi vaimule puhkust anda. Teistele aga meeldib pärast töönädalat sõita maale, et seal puhata, tegeleda oma lemmiktegevustega nagu näiteks grillimine, kalapüük, saunatamine jne.

Kuidas ka ei arvuta, rahaliselt tundub kõige mõistlikum variant siiski osta krunt ja suvila – mõlemad eraldi. Suvila näol on meil ilmselt sobiv “võtmed-kätte” lahendus olemas ja järgnevalt teemegi sellega lähemat tutvust.
Kompaktne ruumiasetus

Meie suvilal on olemas puhketuba, kööginurk, magamistuba ning wc-vannituba. Boonusena on välisukse ees veel väike varikatusega terrass. Majas saab korraga ööbida kuni 4 inimest.

19m2 põrandapinnaga majas on mugavaks äraolemiseks kõik vajalik olemas. Tea, et saad maja tellida ka peegelpildis projektiga.


Tutvu suvilaga 3D tuurisVäiksemal majal on väiksemad kulud

Võrreldes suure majaga on väikest maja soodsam nii talvel kütta kui ka suvel jahutada. Majale saab valida, kas õhksoojuspumba või väikese kamina, hinda see ei muuda. Loomulikult saab neid mõlemat ka koos tellida.

Elektriliitumise puudumisel võime maja varustada ka laetava akuga. Selliselt on majas valgustus olemas igal ajal ja iga ilmaga. Toa saab soojaks kütta puuküttel kaminaga.Hubane keskkond on puhkamiseks oluline!

Peale funktsionaalsuse on suvilal väga suur osa ka hubasusel, kuna keskkond, milles sa viibid, on üks suurimaid psühholoogilisi mõjutajaid.


Kogu maja sisustuse soetas tellija IKEA-st ja maksis selle eest ca 1500€. Mõistlik hind, eksole?Mõned ideed, nõuanded ja nipid

 1. Sel ajal kui sa suvilat ise ei kasuta, rendi see välja. Tänased rendihinnad on üllatavalt head. Peamised suuremad rendiportaalid on airbnb.com ja booking.com
 2. Kui plaanid selle majaga hakatagi ainult majutusäri ajama, siis saad siit artiklist palju kasulikku infot: https://rabasaunad.ee/kasulikku/kuidas-alustada-tuleval-kevadel-oma-majutusariga/
 3. Kui sa ei soovi ümber maja pidevalt niita, kata maapind geotekstiiliga ning see omakorda multši ja dekoratiivse killustikuga. Häid stiilinäited leiad pinterest.com lehelt.
 4. Maja vundamendiga pole mõtet üle mõelda. Lihtsa ja soodsa variandi kohta leiad juhised siit: https://rabasaunad.ee/kasulikku/tee-ise-oma-saunale-vundament/
 5. Kas teadsid, et võid maja üles panna peaaegu ükskõik kuhu, kuna maja alune pind jääb napilt alla 20m2 ja ehitusluba see ei vaja.
 6. Soeta maja näiteks mõne sõbra või sugulasega mitme peale. Nii saad kogu projektiga seotud kulud väiksemaks. Ülalpidamiskulud ning rendi korral ka üüritulu jaguneb samuti mitme peale.Mida Raba Suvila endas sisaldab?

 • põrandakarkass sügavimmutatud prussist 50x150mm
 • seinteks 45mm freespruss
 • soojustuseks laes ja põrandas fooliumkattega PIR plaat 30mm
 • puidust uks ja aknad, akendel karastatud klaasid
 • välisviimistlus: lahustipõhine puiduimmuti pluss 2 kihti fassaadivärvi. Värvitoon vabal valikul.
 • siseviimistlus: seinad ja lagi vahatatud, wc-pesuruumi põrand EPO kattega viimistletud
 • õhksoojuspump või kamin koos korstnaga, valik hinda ei muuda
 • köögimööbel koos elektrilise pliidi, külmiku ja valamuga
 • kogu maja valgustid, lülitid ja pistikupesad koos elektrikilbiga
 • san-tehnika: köögisegisti, köögivalamu, dušisegisti, wc pott, boiler
 • katuseplekk on PUR kattega klassikprofiil koos lumetõketega
 • võimalik tellida ka maja projekti peegelpildis.Suvila hind

Võtmed kätte maja hinnaks on 16 900€. Hind sisaldab ka juba käibemaksu. Ainsana lisandub veel vaid transport, mille saame teile välja arvutada täpse aadressi alusel.

Kirjuta meile. Mõtleme sinuga hea meelega kaasa ja jagame oma kogemusi alates maitsekate värvitoonide valikust kuni paigalduseni välja.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Jäta meile oma kontaktandmed, võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.